Lista produktów producenta: 

SWONCO


Swonco logo


Założyciel marki Swonco jest związany z przemysłem chemicznym od 20 lat i jak sam powtarza "woda to też chemia".  Przez przyjaciół nazywany jest ekofanatykiem, ma świadomość, jak wiele szkodliwych substancji chemicznych na co dzień dociera do organizmu człowieka wraz z pożywieniem, wodą, kosmetykami i wdychanym powietrzem. Gdyby zsumować toksyny z tych wszystkich źródeł, podawane w śladowych ilościach każdego dnia przez wiele lat, otrzymamy bardzo wysokie, wręcz przerażające wartości.


Swonco wyszło naprzeciw świadomym konsumentom, tworząc skuteczne produkty do prania, czyszczenia, zmywania i higieny osobistej bez ani grama agresywnej chemii. Wszystkie środki produkowane są ze składników wytworzonych wyłącznie z roślin w procesach biotechnologicznych, a ich zapach zawsze tworzy kompozycja olejków eterycznych i wyciągów roślinnych.


Stosując produkty marki Swonco wyczyścisz mieszkanie od podłogi aż po sufit, zrobisz pranie, zmywanie, a po wszystkim weźmiesz przyjemną kąpiel i to wszystko bez szkody dla środowiska i własnego zdrowia.


Idea, która przyświecała założycielowi marki Swonco, to stworzenie ekologicznych środków czyszczących, które nie będą zagrażały przyrodzie i zdrowiu człowieka. Korzystając z tych  genialnych produktów, masz pewność maksymalnej skuteczności i bezpieczeństwa stosowania.

na stronę
Promocja -4 zł
Promocja -2.5 zł
Promocja -6.7 zł
Promocja -2.09 zł
Promocja -2.09 zł
Promocja -2.09 zł
Promocja -3.09 zł
Promocja -4.09 zł
Promocja -3.09 zł
Promocja -5.9 zł
Promocja -3.09 zł
14,90 zł 17,99 zł

SWONCO
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 24 z 50 produktów

TOP