Żelazo Witamina C B12 (90kaps) Puritan's Pride

pp-024

Nowość

Towar chwilowo niedostępny. Czekamy na dostawę.

21,99 zł

ŻELAZO EASY IRON 28mg (WITAMINA C, KWAS FOLIOWY, B12) 90 KAPSUŁEK PURITAN'S PRIDE

Żelazo odpowiada za kilka naprawdę ważnych procesów, które zachodzą w naszym organizmie. Bez niego trudno mówić o zdrowym, prawidłowo funkcjonującym organizmie, i mimo tego, że wiemy jak ważne jest żelazo, nasza dieta jest zazwyczaj uboga w jego źródła.
Żelazo w kapsułkach powinno znaleźć się na naszej liście zakupów, jeżeli brakuje na niej takich produktów jak orzechy, pestki, fasola, czy groch.

Jak już zostało wspomniane, żelazo odgrywa ważną rolę w naszym organizmie.
• wspiera wchłanianie wapnia i fosforu oraz regulację ich prawidłowego poziomu we krwi
• wspomaga zdrowie kości i mięśni
• wykazuje dobroczynne działanie na układ krwionośny i prawidłowe krzepnięcie krwi

Żelazo to suplement, który warto jest włączyć do naszej diety. Niedobór żelaza możemy stwierdzić po apatii, ciągłym zmęczeniu, bladej cerze i ogólnie niezdrowym wyglądzie. Kolejnymi negatywnymi skutkami niedoboru żelaza mogą być pojawiające się zajady, kruche paznokcie, a nawet ból i pieczenie gardła.Znając korzyści płynące z zażywania produktu "żelazo suplement" oraz niebezpieczeństwa płynące z jego niedoboru powinniśmy jak najszybciej zbadać, czy ten ważny pierwiastek regularnie pojawia się w naszej diecie i zadbać, by jego poziom był odpowiedni.

Składniki:

Diglicynian żelaza (żelazo), Kwas L-askorbinowy (witamina C), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), cyjanokobalamina (witamina B12), celuloza roślinna,  żelatyna, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, krzemionka.

1 kapsułka zawiera:

Żelazo (diglicynian żelaza) - 28mg, Witamina C (kwas L-askorbinowy) - 60mg, Kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy) - 400 µg, Witamina B12 (cyjanokobalamina) - 8 µg

Zawartość:

90 Kapsułek

Sposób użycia:

Stosować jedną kapsułkę dziennie, najlepiej podczas posiłku.

Producent:

Puritans Pride, INC.
Oakdale, NY 11769 U.S.A

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa:

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. 
Przechowywanie: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.

Napisz opinię

Żelazo Witamina C B12 (90kaps) Puritan's Pride

Żelazo Witamina C B12 (90kaps) Puritan's Pride

ŻELAZO EASY IRON 28mg 90 KAPSUŁEK PURITAN'S PRIDE SUPLEMENTY DIETY

TOP