Głóg Owoc Głogu EKO 100g Zioła Herbata Dary Natury

dn-252

Nowość

Według literatury owoc głogu znakomicie nadaję się do picia, jako herbatka o działaniu uspokajającym, ponadto działa tonizująco na serce, zawiera duże ilości prowitamin.

4,50 zł

OWOC GŁOGU EKO 100g ZIOŁA HERBATA DARY NATURY

Według literatury owoc głogu znakomicie nadaję się do picia, jako herbatka o działaniu uspokajającym, ponadto działa tonizująco na serce, zawiera duże ilości prowitamin; może być stosowany do regulacji tętniczego ciśnienia krwi. To dość pospolity, ciernisty krzew lub też małe drzewo wyrastające do 5 metrów. Zakwita on najczęściej w maju lub na przełomie maja i czerwca i wówczas zbierane są jego kwiaty. Owoce pozyskuje się natomiast jesienią. Są one źródłem prowitaminy A i witaminy C. W Polsce można się na niego natknąć w lasach, zaroślach, na zrębach czy też zboczach.
Wyprodukowana została z surowców najwyższej jakości bez żadnych dodatków chemicznych.

Składniki:

Owoc głogu 100 %

Masa netto (bez opakowania):

100 g

Sposób użycia:

Napar:

Dwie łyżeczki głogu zalać wrzącą wodą w filiżance i parzyć przez 20 minut. Pić rano i wieczorem, najlepiej z miodem, ponieważ głóg nie charakteryzuje się wyraźnym smakiem.


Nalewka na zdrowie:

8–10 łyżek suszonych owoców zalać pół litrem wódki żytniej. Odstawić na 2 tygodnie. Co pewien czas wstrząsać. Zażywać codziennie po 15–20 kropli rozpuszczonych w kieliszku wody, 2–3 razy dziennie, najlepiej rano i wieczorem po posiłkach.


Obniża nadpobudliwość i ciśnienie, pomaga przy bezsenności, miażdżycy i uczuleniach.

Producent:

Dary Natury Mirosław Angielczyk
Koryciny 73
17-315 Grodzisk

PRODUKT POSIADA CERTYFIKAT EKOLOGICZNY

Europejskie logo żywności ekologicznej powoduje, że konsumenci mają pewność co do pochodzenia i jakości kupowanej przez siebie żywności i napojów. Obecność tego logo na dowolnym produkcie oznacza zgodność tego wyrobu z rozporządzeniem UE w sprawie rolnictwa ekologicznego.

Certyfikaty jakości:

Certyfikaty jakości

Do produkcji zostały użyte rośliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnej certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych. W gospodarstwach ekologicznych nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin. Wyrób taki nie zawiera także żadnych sztucznych substancji dodatkowych typu konserwanty, barwniki, aromaty itp. Wszelkie te elementy powodują, że produkt jest wyjątkowo wysokiej jakości.

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Napisz opinię

Głóg Owoc Głogu EKO 100g Zioła Herbata Dary Natury

Głóg Owoc Głogu EKO 100g Zioła Herbata Dary Natury

Według literatury owoc głogu znakomicie nadaję się do picia, jako herbatka o działaniu uspokajającym, ponadto działa tonizująco na serce, zawiera duże ilości prowitamin.

TOP