Odtruwająca EKO 50g Susz Zioła Herbata Dary Natury

dn-174

Nowość

To doskonała pomoc, pozwalająca szybciej wrócić do zdrowia i świetnego samopoczucia.

5,30 zł

PRZY ODTRUWANIU (SUSZ) 50g ZIOŁA HERBATA DARY NATURY

To doskonała pomoc, pozwalająca szybciej wrócić do zdrowia i świetnego samopoczucia.

Przeznaczona jest dla osób, które doświadczyły zatruć pokarmowych, ale także dla tych, którzy stosowali długotrwałe kuracje lekowe. Po takich przeżyciach organizm potrzebuje szczególnej detoksykacji. Właśnie z myślą o takich potrzebach powstała wspaniała kompozycja składników, o uwodnionej skuteczności. Są one stosowane od lat w medycynie ludowej, gdyż zaobserwowano ich właściwości odtruwające i przyspieszające wydalanie toksyn z organizmu.

Herbatka wspomaga proces usuwania szkodliwych substancji, reguluje pracę wątroby. Mogą ją pić zarówno dzieci, jak i dorośli. Pozwala przywrócić prawidłowe funkcje organizmu, po różnego rodzaju zatruciach, przyśpieszając powrót do normalnego trybu życia.
Wyprodukowana została z surowców najwyższej jakości bez żadnych dodatków chemicznych.

Składniki:

Liść pokrzywy, ziele cykorii, kwiatostan kocanki, liść czernicy, brzozy, korzeń cykorii podróżnik, owoc bzu, korzeń mniszka, kłącze perzu oraz kwiat mniszka (w różnych proporcjach)

Masa netto (bez opakowania):

50 g

Sposób użycia:

Jedną łyżeczkę mieszanki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na ~10-15 minut. Pić 2 razy dziennie. Przechowywać w suchym miejscu.

Producent:

Dary Natury Mirosław Angielczyk
Koryciny 73
17-315 Grodzisk

PRODUKT POSIADA CERTYFIKAT EKOLOGICZNY

Europejskie logo żywności ekologicznej powoduje, że konsumenci mają pewność co do pochodzenia i jakości kupowanej przez siebie żywności i napojów. Obecność tego logo na dowolnym produkcie oznacza zgodność tego wyrobu z rozporządzeniem UE w sprawie rolnictwa ekologicznego.

Certyfikaty jakości:

Certyfikaty jakości

Do produkcji zostały użyte rośliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnej certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych. W gospodarstwach ekologicznych nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin. Wyrób taki nie zawiera także żadnych sztucznych substancji dodatkowych typu konserwanty, barwniki, aromaty itp. Wszelkie te elementy powodują, że produkt jest wyjątkowo wysokiej jakości.

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Napisz opinię

Odtruwająca EKO 50g Susz Zioła Herbata Dary Natury

Odtruwająca EKO 50g Susz Zioła Herbata Dary Natury

To doskonała pomoc, pozwalająca szybciej wrócić do zdrowia i świetnego samopoczucia.

Może zainteresują Cie również

TOP