Zioła na Cholesterol EKO 50g Herbata Dary Natury

dn-166

Nowość

PRZY NADMIARZE CHOLESTEROLU EKO 50g ZIOŁA HERBATA ZIOŁOWA DARY NATURY

5,30 zł

PRZY NADMIARZE CHOLESTEROLU EKO 50g ZIOŁA HERBATA ZIOŁOWA DARY NATURY

Dzięki odpowiedniej kompozycji ziół i owoców może pomóc w obniżeniu cholesterolu we krwi. Cholesterol odkładający się w naczyniach krwionośnych jest jednym z podstawowych czynników przyczyniających się do zawałów i zatorów. Współczesna dieta oraz styl życia ludzi sprawiają, że jego wysoki poziom we krwi jest często zbyt wysoki.

Wyprodukowana została z surowców najwyższej jakości bez żadnych dodatków chemicznych.

Składniki:

ziele pięciornika kurzego*, przetacznika*, kłącze perzu*, owoc jarzębiny po 15%, ziele jasnoty*, uczepu*, karczocha*, kwiat przelotu*, bzu czarnego* w różnych proporcjach
*produkt rolnictwa ekologicznego

Masa netto (bez opakowania):

50 g

Sposób użycia:

Jedną łyżeczkę mieszanki zalać szklanką wrzątku i pozostawić pod przykryciem do zaparzenia na ~10-15 minut. Przecedzić i pić 2 razy dziennie. Przechowywać w suchym miejscu.

Producent:

Dary Natury Mirosław Angielczyk
Koryciny 73
17-315 Grodzisk

PRODUKT POSIADA CERTYFIKAT EKOLOGICZNY

Europejskie logo żywności ekologicznej powoduje, że konsumenci mają pewność co do pochodzenia i jakości kupowanej przez siebie żywności i napojów. Obecność tego logo na dowolnym produkcie oznacza zgodność tego wyrobu z rozporządzeniem UE w sprawie rolnictwa ekologicznego.

Certyfikaty jakości:

Certyfikaty jakości

Do produkcji zostały użyte rośliny zebrane ręcznie ze stanu naturalnego w specjalnej certyfikowanej strefie czystej ekologicznie lub zostały wyprodukowane w gospodarstwach ekologicznych. W gospodarstwach ekologicznych nie używa się żadnych nawozów sztucznych i chemicznych środków ochrony roślin. Wyrób taki nie zawiera także żadnych sztucznych substancji dodatkowych typu konserwanty, barwniki, aromaty itp. Wszelkie te elementy powodują, że produkt jest wyjątkowo wysokiej jakości.

Termin przydatności:

Wszystkie oferowane produkty są świeże o ile nie napisano inaczej w ofercie.
Na życzenie podajemy dokładny termin przydatności e-mailowo lub telefonicznie.

Napisz opinię

Zioła na Cholesterol EKO 50g Herbata Dary Natury

Zioła na Cholesterol EKO 50g Herbata Dary Natury

PRZY NADMIARZE CHOLESTEROLU EKO 50g ZIOŁA HERBATA ZIOŁOWA DARY NATURY

TOP