Lista produktów marki: 

Pharmazis


Pharmazis


Pharmazis to apteczna linia kosmetyków stworzona na bazie naturalnych surowców roślinnych wspierająca profilaktykę zdrowotną i walkę z bólem mięśni i stawów.

Konopie mają działanie przede wszystkim uspokajające, rozluźniające, a także przeciwzapalne. Nie są „nowym trendem” – były używane już 8500 lat temu w Azji głównie w celach leczniczych i obrzędowych. Bogate są w kwasy tłuszczowe omega-6 oraz omega-3, dodatkowo witaminę E i C, cynk oraz wysokiej jakości białko czy błonnik pokarmowy. Oprócz tego posiadają 60 unikatowych kananabinoidów oraz terpeny (organiczne związki chemiczne, które po ekstrakcji są znane jako olejki eteryczne).

Pharmazis KONOPIE POLSKIE to maści i kosmetyki, stworzone na podstawie dobroczynnej mocy konopi siewnych, które od wieków stosowano w celu podtrzymania dobrej kondycji skóry. Kosmetyki te łagodzą podrażnienia, działają antybakteryjnie i przeciwświądowo, poza tym są bardzo odżywcze i regeneracyjne dla skóry.

W naszym sklepie dostępne kosmetyki tej marki to:


- maści rozgrzewające,
- maści chłodzące,
- maści pielęgnacyjne.


PHARMAZIS KONOPIE POLSKIE to selektywne kosmetyki apteczne, w których wykorzystywany jest ekstrakt z KONOPI, który nawilża i poprawia kondycję skóry.

Promocja -1.5 zł
23,49 zł 24,99 zł

Pharmazis
Najniższa cena z 30 dni: 24,99 zł
Promocja -1.5 zł
15,49 zł 16,99 zł

Pharmazis
Najniższa cena z 30 dni: 16,99 zł
Brak w magazynie
Promocja -1.5 zł
23,49 zł 24,99 zł

Pharmazis
Najniższa cena z 30 dni: 24,99 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 5 z 5 produktów

TOP